افزایش فروش برای مشاورین املاک یکی از مهم ترین کارهایی است که هر فردی در این حوزه به آن توجه دارد. معمولا بالاتر رفتن میزان فروش علاوه بر آن که می تواند از لحاظ درآمدی و مادی سبب شود تا شما در شرایط بهتری قرار بگیرید، می تواند اعتماد به نفس شما، رضایت شما از زندگی و… را نیز بیشتر کند. به همین دلیل توصیه می کنیم تا روش هایی که می تواند منحر به بیشتر شدن فروش شما شود را یاد بگیرید و از این طریق بتوانید به نتایج بهتر و مثبت تری دست پیدا کنید.

روش های افزایش فروش برای مشاورین املاک

روش های مختلفی برای افزایش فروش در مشاور املاک وجود دارد. اگر این روش ها را بشناسید، می توانید به درآمد بیشتری در این زمینه برسید. در نظر داشته باشید که هر کدام از این روش ها برای یک موقعیت خاص می تواند کاربرد داشته باشد. به طور مثال این روش ها در یک موقعیت می توانند سود آوری صد در صدی داشته باشند و در موقعیت بعدی نیز می توانند بسیار مشکل ساز شوند. در نظر داشته باشید که اگر دقت درستی در تشخیص این موارد نداشته باشید، ممکن است دچار مشکل شوید.

  • استفاده از بازاریابی محتوایی

یکی از مهم ترین روش ها مربوط به استفاده از بازاریابی های محتوایی است. با تولید کردن محتوای مناسب و مفید می توانید مشتریان بیشتری را به سمت خودتان جذب کنید. قطعا یکی از مهم ترین نکات نیز جذب کردن مشتریان بالقوه و تبدیل کردن آن ها به مشتریان بالفعل است. محتوای مفید و جذابی که تولید کرده اید را حتما باید در پلتفرم های مناسبی منتشر کنید تا بیشترین بازخورد را بگیرید.

  • پکیج های تبلیغاتی

در حوزه املاک نمی توانید پکیج های تبلیغاتی خاصی را داشته باشید. اما می توانید برای مشتریان خودتان تخفیفات خوبی قائل شوید و یا می توانید بر روی لیوان، سالنامه و… لوگو و برند دفتر مشاور املاک خودتان را درج کرده و با این طریق به دیگران مشتریان نیز نشان دهید که شما در کجا فعالیت می کنید. در حقیقت با این روش می توانید به مشتریان خودتان نشان دهید که چه کاری انجام می دهید.

  • راه اندازی وب سایت و وبلاگ

راه اندازی کردن وب سایت و انواع وبلاگ ها یکی دیگر از روش های افزایش فروش برای مشاورین املاک است. با استفاده از داشتن وب سایت و وبلاگ می توانید در فضای اینترنت خودتان را مطرح کنید. این موضوع سبب می شود تا در این فضا نیز بتوانید خودتان را به مشتریانتان نشان دهید. با راه اندازی کردن یک وبسایت مناسب و همچنین رسیدگی به آن برای سئو کردن وب سایت، به راحتی توانایی آن را دارید که با کمترین هزینه ها، بهترین نتایج را بگیرید.

  • نشان دادن سود سرمایه گذاری

زمانی که می خواهید مشتری را مجاب کنید که ملکی را خریداری کند، بر روی ساختن یک ساختمان سرمایه بگذارد و… بهتر است میزان سود حاصل از سرمایه گذاری را نیز به او نشان دهید. این کار سبب می شود تا مشتری بداند که در نهایت با چه چیزی قرار است روبرو شود و چگونه می تواند از میزان سرمایه ای که خرج می کند، سود ببرد. برای رسیدن به بهترین نتایج نیز حتما تلاش کنید تا با اعداد و ارقام صحبت کنید. اعداد  و ارقام می توانند به شکل مناسب تری به مشتری ثابت کنند که در چه زمانی قرار است به سود دهی برسند.

  • حفظ ارتباط با مشتریان سابق

یکی دیگر از موارد مهم در خصوص حفظ کردن ارتباط خودتان با مشتریان سابق است. مشتریان شما صرفا یک گزینه نبوده اند که پس از یک معامله، ارتباط خودتان را با آن ها قطع کنید. بلکه باید یاد بگیرید که مشتریان سابق شما می توانند باز هم به شما سود برسانند و باز هم کاری کنند تا شما در معاملات دیگری نیز با آن ها در ارتباط باشید.

یکی از روش های افزایش فروش برای مشاورین املاک آن است که بدانید مشتریان سابق شما اگر از خدمات شما راضی باشند، می توانند خودشان مجددا به شما مراجعه کنند. از سوی دیگر نیز می دانید که مشتریان سابق شما می توانند مشتریان جدیدی را برای شما داشته باشند.

روانشناسی فروش

کلام پایانی

افزایش فروش برای مشاورین املاک یکی از مهم ترین کارهایی است که باید آن را به عنوان یک مشاور املاک و کارشناس فروش املاک و مستغلات یاد بگیرید. هر قدر در این زمینه مهارت های بیشتری داشته باشید و خبره تر نیز باشید، می توانید به نتایج بهتری هم دست پیدا کنید. اگر دوست دارید تا در این خصوص اطلاعات بیشتر و کامل تری را کسب کنید، می توانید به سایت ما، آموزش املاک مراجعه کرده و در تمامی زمینه ها خودتان را ارتقا دهید. در نظر داشته باشید که هر کدام از این موارد و نکات می توانند اهمیت زیادی داشته باشند و در جای خودشان مهم هستند.

سوال داری شمارتو بذار

هر سوالی داری بپرس حداکثر تا پایان وقت اداری امروز بهت زنگ میزنیم

برای دوستات بفرست

مشتری املاک

نکات مهمی که پیش از خرید ملک باید به مشتری بگویید

خرید یک ملک، یکی از تصمیمات مهم و حیاتی در زندگی افراد است. چنانچه می‌دانید برای مشتریان بسیار مهم بوده که در مورد نکات کلیدی قبل از خرید ملک آگاهی داشته باشند. ارائه اطلاعات صحیح و جامع به مشتریان می‌تواند آن‌ها را در فرآیند خرید یک ملک هدایت کرده و از بروز مشکلات و سردرگمی‌های آتی جلوگیری کند.
مشتریان باید در ابتدا درباره وضعیت قانونی و مالی ملک مورد نظر مطلع شوند. این موضوع شامل بررسی مستندات…

توضیحات بیشتر »

همه چیز در مورد بازاریابی املاک

همانطور که مستحضر هستید، با افزایش جمعیت، نیاز به مسکن نیز افزایش می‌یابد. تخصص کاری مشاورین املاک، تحقق رویای شما از مسکنی ایده‌آل است. با توجه به سود زیادی که در خرید و فروش املاک به‌دست می‌آید، اشباع کاری در آژانس‌های املاک صورت گرفته که به طبع آن، رقابت نیز زیاد شده است.
در این مطلب با ارائه بهترین روش‌ها در بازاریابی املاک قصد داریم تا شما را چند قدمی جلوتر از سایر رقبا قرار دهیم.

توضیحات بیشتر »

چگونه تبلیغ اینترنتی بنویسیم؟

تبلیغات به عنوان یک کاتالیزور در تسریع امر خرید و فروش ملک به شمار می‌رود. یعنی به جای اینکه منتظر مشتری باشیم با ارائه رزومه، همچنین معرفی کسب‌وکار خود مشتری را جذب کنیم. در دنیای امروز، خریداران مثل گذشته، به روش سنتی و حضوری سراغ مشاوران املاک نمی‌روند، بلکه پیگیر سایت‌ها و صفحات اجتماعی هستند. بنابراین موضوع تبلیغ اینترنتی به شدت مورد توجه مشاورین قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر »
سبد خرید

اگر در ارتباط با دوره های آنلاین و حضوری آکادمی سوال داری

شمارتو بزار :

Call Now Button