آکادمی شماره یک آموزش املاک

0 دانشجو

راهنمای دوچرخه جاده یا چگونه قهرمان شویم.

بدون تجربه قبلی ، این فرصت را خواهید داشت که با استفاده از چارچوب های Hadoop و Spark ، دو نمونه از رایج ترین در صنعت ، نمونه های عملی را مرور کنید. شما در توضیح اجزای خاص و فرآیندهای اساسی معماری Hadoop ، پشته نرم افزار و محیط اجرای راحت خواهید بود. در این وظایف شما به چگونگی استفاده دانشمندان از داده ها از مفاهیم و تکنیک های مهم مانند Map-Reduce که برای حل مشکلات اساسی در داده های بزرگ استفاده می شود ، هدایت خواهید شد. احساس قدرت می کنید که در مورد داده های بزرگ و فرآیند تجزیه و تحلیل داده ها مکالمه کنید.
 • توضیح
 • برنامه آموزشی
 • سوالات متداول
 • اطلاعیه
 • نظرات

هدف اصلی این راهنمای شروع سریع ، آشنایی شما با محیط توسعه Unreal Engine 4 (UE4) است. در پایان این راهنما ، شما می دانید که چگونه پروژه های C ++ را در UE4 تنظیم و توسعه دهید. این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه می توانید یک پروژه جدید Unreal Engine ایجاد کنید ، کلاس جدید C ++ به آن اضافه کنید ، پروژه را کامپایل کنید و نمونه ای از کلاس جدید را به سطح خود اضافه کنید. وقتی به پایان این راهنما می رسید ، می توانید بازیگر برنامه ریزی شده خود را بالای یک جدول در سطح شناور ببینید.

این راهنمای شروع سریع به شما نحوه افزودن دارایی به بازی های Unreal Engine (UE4) خود را نشان می دهد. در پایان این راهنما ، شما می دانید که چگونه از Project Browser برای ایجاد پروژه های جدید استفاده کنید و برای یافتن و افزودن محتوا به مرورگر Content بروید. همچنین می آموزید که چگونه می توانید اطلاعات مربوط به خط لوله محتوای FBX را بیابید ، در حالی که یاد می گیرید چگونه از Material Editor برای تغییر مواد قبل از استفاده آنها در Static Mesh Actor استفاده کنید.

ویژگی های اصلی

 • Unreal Engine چارچوب چند نفره مقاوم را فراهم می کند.
 • داخلی ویرایشگر جلوه های بصری Cascade ذرات را قادر می سازد.
 • Unreal Engine 4’s Material Editor از فیزیکی استفاده می کند.
 • Unreal Engine چارچوب چند نفره مقاوم را فراهم می کند.
 • داخلی ویرایشگر جلوه های بصری Cascade ذرات را قادر می سازد.
 • Unreal Engine 4’s Material Editor از فیزیکی استفاده می کند.

مخاطب هدف چیست؟

 • شما ممکن است فکر کنید ، همه موارد فوق – و این خوب است. اما به عنوان یک مبتدی کاملاً یادگیری Unreal Engine 4.
 • سیستم رندر در Unreal Engine 4 یک خط لوله کاملاً جدید DirectX 11 است که شامل سایه اندازی به تعویق افتاده است.یادگیری یک موتور بازی جدید به عنوان یک مبتدی کاملاً ترسناک است. بسیاری از آموزش ها ، مستندات و مشاوره در حال حاضر ارائه شده است اما نحوه شروع و ادامه یادگیری Unreal Engine 4 مشخص نیست. شما به جهات مختلف کشیده می شوید و سرانجام گیج و پریشان می شوید.من زمان زیادی را صرف تجزیه و تحلیل ساختارهای لازم برای یادگیری یک موتور بازی از ابتدا کرده ام. آنچه در ابتدا باید بر آن تمرکز کنید و آنچه تا بعدا باید از آن اجتناب کنید چیست.
FAQ 1
Faq Content 1
FAQ 2
Faq Content 2

Productivity Hacks to Get More Done in 2018

— 28 February 2017

 1. Facebook News Feed Eradicator (free chrome extension) Stay focused by removing your Facebook newsfeed and replacing it with an inspirational quote. Disable the tool anytime you want to see what friends are up to!
 2. Hide My Inbox (free chrome extension for Gmail) Stay focused by hiding your inbox. Click "show your inbox" at a scheduled time and batch processs everything one go.
 3. Habitica (free mobile + web app) Gamify your to do list. Treat your life like a game and earn gold goins for getting stuff done!


4
6 نقد و بررسی
ستاره 5
3
ستاره 4
0
ستاره 3
3
ستاره 2
0
ستاره 1
0
photo-1475452779376-caebfb988090
4
6 نقد و بررسی
35 students ثبت نام شده
راهنمای دوچرخه جاده یا چگونه قهرمان شویم.
4
6 نقد و بررسی
ثبت نام
Course details
مدت زمان 10 hours
سخنرانی 5
فیلم 9 hours
آزمون ها 1
سطح پیشرفته

آرشیو

ساعات کاری

شنبه 9:30 صبح تا 6:00 بعد از ظهر
یکشنبه 9:30 صبح تا 6:00 بعد از ظهر
دوشنبه 9:30 صبح تا 6:00 بعد از ظهر
سه شنبه 9:30 صبح تا 6:00 بعد از ظهر
چهارشنبه 9:30 صبح تا 6:00 بعد از ظهر
پنج شنبه بسته شده
جمعه بسته شده

دلیل باز پرداخت

اگر در ارتباط با دوره های آنلاین و حضوری آکادمی سوال داری

شمارتو بذار :